0
%7
Arabuluculuk Anlaşma Belgesi ve İcra Edilebilirlik Şerhi Adalet Yayıne Arabuluculuk Anlaşma Belgesi ve İcra Edilebilirlik Şerhi Adalet Yayıne

Arabuluculuk Anlaşma Belgesi ve İcra Edilebilirlik Şerhi

Liste Fiyatı : 78,00
İndirimli Fiyat : 72,54
Kazancınız : 5,46
Taksitli fiyat : 9 x 9,51
%7
Temin süresi 3 gündür.
Arabuluculuk Anlaşma Belgesi ve İcra Edilebilirlik Şerhi
Arabuluculuk Anlaşma Belgesi ve İcra Edilebilirlik Şerhi
Adalet Yayınevi
72.54

"“Arabuluculuk Anlaşma Belgesi ve İcra Edilebilirlik Şerhi” isimli bu çalışma, Erciyes Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı Tezli Yüksek Lisans programı bünyesinde “Arabuluculuk Anlaşmalarında İcra Edilebilirlik Şerhi” ismiyle yüksek lisans tezi olarak hazırlanmıştır. Hazırlanan tez 26.12.2018 tarihinde, Yard. Doç. Dr. Şükran Akgün, Yard. Doç. Dr. Mustafa Okur ve Yard. Doç. Doç. Gökhan Şahan'dan oluşan jüri önünde savunularak oybirliği ile kabul edilmiştir." (Tanıtım Yazısı)

 • Açıklama
  • "“Arabuluculuk Anlaşma Belgesi ve İcra Edilebilirlik Şerhi” isimli bu çalışma, Erciyes Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı Tezli Yüksek Lisans programı bünyesinde “Arabuluculuk Anlaşmalarında İcra Edilebilirlik Şerhi” ismiyle yüksek lisans tezi olarak hazırlanmıştır. Hazırlanan tez 26.12.2018 tarihinde, Yard. Doç. Dr. Şükran Akgün, Yard. Doç. Dr. Mustafa Okur ve Yard. Doç. Doç. Gökhan Şahan'dan oluşan jüri önünde savunularak oybirliği ile kabul edilmiştir." (Tanıtım Yazısı)

   Stok Kodu
   :
   9786053006053
   Boyut
   :
   16 x 23,5
   Sayfa Sayısı
   :
   341
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2018 Kasım
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   1.Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat