0
%10
İş Hukuku Davaları Aristo Yayınevi Paluri Arzu Kal Demirçi İş Hukuku Davaları Aristo Yayınevi Paluri Arzu Kal Demirçi İş Hukuku Davaları Aristo Yayınevi Paluri Arzu Kal Demirçi İş Hukuku Davaları Aristo Yayınevi Paluri Arzu Kal Demirçi İş Hukuku Davaları Aristo Yayınevi Paluri Arzu Kal Demirçi İş Hukuku Davaları Aristo Yayınevi Paluri Arzu Kal Demirçi

İş Hukuku DavalarıÖz Kitap

Liste Fiyatı : 75,00
İndirimli Fiyat : 67,50
Kazancınız : 7,50
9786052332726
365023
İş Hukuku Davaları
İş Hukuku Davaları Öz Kitap
Aristo Yayınevi
67.50

Bu kaynak sadece örnek olması açısından ilginize sunulmaktadır. Sizler bu kaynaktan faydalanıp, hem yöntem, hem tarz, hem de içerik olarak fikir edinebilirsiniz. Ama mutlaka kendi dilekçenizi oluşturunuz. Bu kaynak size sadece fikir versin, belki de fark edemediğiniz bir noktaya dikkatinizi çeksin, örnek içtihat konusunda destek olsun ama siz kendi dilekçenizi yazın.

 • Açıklama
  • Bu kaynak sadece örnek olması açısından ilginize sunulmaktadır. Sizler bu kaynaktan faydalanıp, hem yöntem, hem tarz, hem de içerik olarak fikir edinebilirsiniz. Ama mutlaka kendi dilekçenizi oluşturunuz. Bu kaynak size sadece fikir versin, belki de fark edemediğiniz bir noktaya dikkatinizi çeksin, örnek içtihat konusunda destek olsun ama siz kendi dilekçenizi yazın.

   Stok Kodu
   :
   9786052332726
   Boyut
   :
   14 x 21 cm
   Sayfa Sayısı
   :
   286
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   Ekim 2018
   Kapak Türü
   :
   Tual Kapak
   Kağıt Türü
   :
   80 gr. Ivory
   Dili
   :
   Türkçe
Yorum yaz
Tuğçe A. - 21.03.2019 13:01
baya yararlı başarılı çalışma olmuş. gelecek baskılarda dahada çok dilekçe örneği olursa çok güzel olur
ibrahim D. - 15.10.2018 09:50
2 kişi beğendi
Yararlı güzel bir kitap içerisindeki dilekçe örnekleri uygulamacıların işine yarar.
Paluri Arzu Kal Demirçi

 

Av. Paluri Arzu (KAL) DEMİRÇİ,

İstanbul, 1973 doğumludur.

Rüştü Akın Anadolu Meslek Lisesi “Hazır Giyim” bölümünden 1991 yılında mezun olup ilk tercihi olan İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesine aynı yıl girmiştir.

Henüz öğrenciliğinde, 1993 yılında hukuk bürosunda asistan olarak çalışmaya başlamış, Hukuk Fakültesini 1997 yılında bitirmiştir. Aynı büroda stajını tamamlayarak Şubat 1999’da İstanbul Barosu’na 22873 sicil numarası ile kayıt olmuştur.

Çeşitli hukuk bürolarında görev almış, avukatlığının 6. Yılından itibaren sorumlu avukat olarak çalışmaya başlamıştır. 2005 Yılında İcra Hukuku Bölüm Sorumlusu olarak, ardından 2006 yılından itibaren yönetici avukat olarak çalışmaya devam etmiştir.

Hukukun her alanında çalışmaları olmuş, özellikle İcra Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile ve Şahsın Hukuku, İş Hukuku ile Gayrimenkul Hukuku alanlarında ağırlıklı olarak çalışmıştır. Bu çerçevede çeşitli holding ve şirket gruplarına yazılı ve sözlü danışmanlık hizmeti vermiştir.

İcra dosyalarının takibi, kira sözleşmeleri ağırlıklı olmak üzere her türlü sözleşmeler, kıymetli evrak ve kambiyo takipleri, sigorta poliçeleri sebebiyle rücu ve tazminat davaları ile şirketlerin çalışanları ile ilgili iş davaları olmak üzere her türlü hukuki problemin çözümünde aktif rol almış, dava ve takipleri sorumlu avukat olarak yönetmiştir.

Şahsın hukuku alanında isim tashihi, boşanma, velayet, vesayet ve nafaka davaları ile miras hukuku alanında, özellikle vasiyetnamelerle ilgili davaları takip etmiştir.

Hukuk davaları ağırlıklı olmak üzere yönetici avukat olarak çalışmıştır.

Mesleğinin 14. Yılında bağımsız olarak çalışmaya başlamış olup ayrıca hukuk bürolarına danışmanlık hizmeti vermektedir.

Lazcada “Alev” anlamına gelen önadı “Paluri”yi 2005 yılında mahkeme kararıyla nüfus kayıtlarına ekletmiş ve böylece kendi adına ilk davasını açmıştır. Bu mahkeme kararıyla kayıtlara geçen ilk Lazca isim olmuştur.

Kapat