0

Sorularla (Kolaylaştırılmış) Rekabet Hukuku

Liste Fiyatı : 125,00
İndirimli Fiyat : 100,00
Kazancınız : 25,00
Taksitli fiyat : 9 x 13,11
%20
Temin süresi 2 gündür.
9786257619844
930678
Sorularla (Kolaylaştırılmış) Rekabet Hukuku
Sorularla (Kolaylaştırılmış) Rekabet Hukuku
Aristo Yayınevi
100.00

İkinci baskıda Rekabetin Korunması Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair 16.6.2020 tarihli ve 7246 sayılı Kanun ile getirilen değişiklikler kitabın ilgili kısımlarına işlendi.

Kitabın hem öğrencilere ve uygulayıcılara hem de şirketlere yararlı olmasını diliyorum.

Av. Arb. Ebru EKŞİOĞLU (LL.M)
İstanbul, 2021

Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Av. Ebru Ekşioğlu Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden onur derecesiyle mezun olmuştur. Ardından Yunanistan Dışişleri Bakanlığı Bursu ile Bahçeşehir Üniversitesi AB Kamu Hukuku İngilizce Yüksek Lisans Programı ve Essex Üniversitesi  Avrupa Birliği Yüksek Lisans Programını " The Abuse of Dominant Position in Turkish Competition Law (Türk Rekabet Hukuku'nda Hakim Durumun Kötüye Kullanılması) adlı teziyle tamamlamıştır. 

Rekabet Danışmanlık Şirketleri ve Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında avukat ve rekabet hukuku uzmanı olarak çalışmıştır. Otomotiv sektörünün önemli pek çok firmasına rekabet danışmanlığı hizmeti vermiş/vermekte olup çok sayıda rekabet soruşturmasını Rekabet Kurumu nezdinde yürütmüştür.

Ekşioğlu, 2002/2 Sayılı Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti tebliğ kılavuzu kitabının ortak yazarı olup 2017 yılında Sorularla Kolaylaştırılmış Rekabet Hukuku adlı kitabı yayınlanmıştır. Çeşitli dergilerde de çok sayıda yayınlanmış makalesi bulunmaktadır. 

Ekşioğlu, kurmuş olduğu SENECA PROFESYONEL Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Platformu  ile her sektörden firmaya rekabet hukuku konusunda eğitimler vermektedir. 

 

Ekşioğlu, Adalet Bakanlığı’na bağlı Arabuluculuk ruhsatına sahiptir ve akademik düzeyde İngilizce bilmektedir. 

Kapat